Przeglądasz archiwalną wersję naszej strony. Przejdź do aktualnej strony >>

Warsztaty florystyczne

Obecny rynek pracy stawia przed bezrobotnym bardzo duże wymagania. Oprócz dobrego wykształcenia bardzo pożądane jest również doświadczenie zawodowe, które jest poświadczeniem tego, że osoba potrafi wykorzystać swoją wiedzę teoretyczną w praktycznych działaniach.

Jeżeli chcesz zyskać dodatkowy zawód kwiaciarz florysta oferujemy:

  • szkolenia kursy zawodowe
  • szkolenie indywidualne i grupowe
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych

 
Prowadziliśmy szkolenia indywidualne oraz grupowe dla Urzędu Pracy, Fundacji im.Hetmana Jana Tarnowskiego oraz Centrum Nauki i Biznesu Żak. Organizujemy również warsztaty dla dzieci i młodzieży współpracujemy również z u.p., szkołami, stowarzyszeniami i innymi placówkami.
 
Serdecznie zapraszam na tematycznewarsztaty florystyczne w naszych kwiaciarniach. Na zajęciach samodzielnie wykonasz ciekawe kompozycje i zabierzesz je do domu. Zapewniamy materiał florystyczny i narzędzia techniczne. Naszym najmłodszym proponujemy warsztaty artystyczne, które poprzez zabawę i sztukę niezwykle korzystnie wpływają na rozwój dziecka. Zajęcia artystyczne pobudzają sferę emocjonalną i intelektualną. W konsekwencji mają duży wpływ na kreatywność – tak ważny, choć często niedoceniany element w życiu codziennym.